TRULY NOLEN
Інтерактивний посібник з боротьби зі шкідниками допоможе вам виявити найпоширеніші види уражень шкідниками та приклади їх вторгнень.
ГОСТРОБРЮХІ МУРАХИ
Зазвичай їхня довжина не перевищуює 3 мм; від коричневого до темно-коричневого кольору. Гостробрюхі мурахи бувають від жовтувато-коричневого до темно-коричневого кольору. На відкритому повітрі гостробрюхі мурахи, як правило, гніздяться поблизу джерел вологи та у мертвій чи трухлявій деревині.
ВЕЛИКОГОЛОВІ МУРАХИ
Як правило, ці мурахи з великими головами не перевищують 3-6,5 мм завдовжки. Ці мурахи мають червонувато-коричневий колір. Гніздяться у ґрунті або прогнилій деревині на відкритому повітрі; рідко уражають будинки, але можуть з`явитися, шукаючи їжу.
МУРАХИ-ДЕРЕВОТОЧЦІ
Мурахи сягають розмірів від 2 до 25 мм. Як правило, живуть великими групами або колоніями, що можуть налічувати мільйони особин.
МЕДОНОСНІ БДЖОЛИ
Медоносні бджоли зазвичай мають довжину від 11 до 15 мм. Їх можна ідентифікувати за розміром і чорно-жовтим або коричнево-жовтим кольором.
БДЖОЛИ-ТЕСЛІ
Бджоли-теслі зазвичай досягають довжини від 18 до 20 мм. Дорослі особини нагадують джмелів, але у них майже відсутнє волосся, мають чорно-блакитне черевце з металевим блиском.
БЛОХИ
Назва ‘блохи’ відноситься до багатьох видів, включаючи собачих бліх (Ctenocephalides canis) та котячих бліх (Ctenocephalides canis). Вони є паразитами, які харчуються кров`ю, як людською, так і тваринною, проколюючи шкіру ззовні та смокчучи кров. Блохи – безкрилі, темного кольору комахи розміром від 1,5 до 3 мм. Оскільки у них немає крил, блохи змнюють господарів через стрибки. Вони можуть підніматися до 18 см у повітрі.
ЛІСОВІ ЩУРІ
Лісові щурі досягають довжини від 30 до 40 см. Зазвичай мають сіре забарвлення з білим підшерстком. Поширені на теренах південних штатів США і пустель. Взимку уражають будинки, щоб вивести нащадків. Гніздяться в скельних щілинах та підземних норах. Харчуються кактусами і листяними рослинами.
ЧОРНІ ЩУРІ
Чорні щурі досягають 25-38 см в довжину. Вони можуть мати чорне, коричневе або сіре забарвлення. Щури зазвичай зустрічаються в прибережних районах. Доросла особина може важити від 150 до 300 грамів. Ці гризуни переносять хвороби через мікроорганізми у сечі та фекаліях.
ЄВРОПЕЙСЬКІ МЕДОНОСНІ БДЖОЛИ
Європейські медоносні бджоли живуть у дуже структурованих соціальних колоніях з однією королевою. Вони можуть тільки вжалити один раз, оскільки вмирають після того, як ужалять.
ОЛЕНЯЧІ МИШІ
Оленячі (білоногі) мишіи беруть свою назву через білі ноги, значну гнучкість і швидкість. Мають великі вуха та очі, довжина тіла оленячих мишей становить 10-15 см, включаючи хвіст. Оленячі (білоногі) миші є найпоширенішими розповсюджувачами хвороби Лайма.
БУДИНКОВІ МИШІ
Будинкові миші мають довжину від 11 до 15 см і мають забарвлення від світло-сірого до темно-коричневого. Будинкова миша є одним із найпоширеніших видів гризунів. Може бути розповсюджувачем сальмонели та більш ніж 200 інших патогенів.
СІРИЙ ЩУР
Сірі щурі досягають від 25 до 30 см у довжину. Вони можуть мати чорний, коричневий або сірий колір. Сірі щури розповсюджують багато захворювань через фекалії та сечу. У більш холодну погоду сірі щури шукають притулку в будинках: вони потрапляють у будинки по горищах, або піднімаються по гілках дерев, що ростуть поблизу.
РУДІ ТАРГАНИ
Таракани зазвичай досягають трохи більше сантиметри у довжину. Руді таргани мають коричневе забарвлення. Руді таргани можуть викликати інфекції та хвороби. Вони харчуються практично всім. Спритність рудих таргані важко оцінити. Вони гніздяться в невеликих просторах, таких як маленькі щілини, – місцях в будинку, що є найбільш вологими, наприклад ванних кімнатах і кухнях, де вони можуть знайти їжу.
ЧОРНИЙ ТАРГАН
Зазвичай чорні таргани досягають 1 см у довжину. Чорні таргани мають чорне забарвлення. Таргани, також відомі як ‘східні таргани’, є найбільш злісними. Вони живуть переважно на вулиці, але при низьких температурах мігрують до будівель.
ПОСТІЛЬНІ КЛОПИ
Постільні клопи зазвичай бувають від 4 до 5 мм у довжину. Вони мають червонувато-коричневе забарвлення. Вони зазвичай заносяться до будинку на одязі чи вантажах.
МУРАХИ-ПРИМАРИ
Зазвичай Tapinoma melanocephalum досягають 1,5 мм в довжину. Вони мають темну голову та яскраве черевце. Зазвичай можна зустріти навесні, влітку та в осінні місяці. Кочові колонії можуть включати в себе кілька різних ділянок гніздування та розповсюдження різного роду бактерій.
ДЕРНОВІ МУРАХИ
Зазвичай дернові мурахи не перевищують 3 мм у довжину. Їх забарвлення коливається від жовтуватого до темно-коричневого кольору. Ззовні вони, як правило, гніздяться поблизу джерел вологи, мертвих та уражених трухою дерев.
ФАРАОНОВІ МУРАХИ
Зазвичай фараонові мурахи досягають довжини 1,5 мм. Фараонові мурахи мають жовтувате забарвлення. Зазвичай фараонових мурах можна зустріти в весняно-літній період та в осінні місяці. Фараоноі мурахи гніздяться в порожнинах стін, за плінтусами та шпалерами, і проникають в дім через невеликі зовнішні тріщини.
ЦИНТОРЕЛИ
Зазвичай мурахи типу цинторели сягають близько 3 мм в довжину. Їх забарвлення коливається від жовтуватого до темно-коричневого кольору. На відкритому повітрі цинторели, як правило, гніздиться біля джерела вологи, мертвих або трухлявих дерев.
МУРАХИ РЕСБЕРІ
Зазвичай мурахи Ресбері не довше 3 мм. Ці мурахи мають чорний колір. На відкритому повітрі мурахи Ресбері можуть гніздитись у дуплах і тріщинах; харчуються речовинами тваринного походження, жирами та солодощами.
СОЛЕНОПСИС
Зазвичай, соленопсис досягають від 3 мм до 1 см у довжину. Ці мурахи червонувато-коричневі. Ці мурахи дуже болісно жаляться. Зафіксовані випадки летального ураження худоби та інших великих тварин. Зазвичай гніздяться в землі біля підніжжя дерев, у кущах, на траві та в будинках. Колонія соленопсис складає до 250 000 особин.
МУХИ-ПАДАЛЬЩИКИ
Мухи-падальщики населяють різні кліматичні зони, починаючи від помірної і до тропічної. Мухи зазвичай мають синє, зеленє або чорне забарвлення з металевим блиском і є трохи більшими, ніж будинкові мухи. Павуки можуть відчувати запах падалі навіть на відстані 1,5 км.
МУХИ-ПОЛЛЕНІІ
Мухи-полленіі трохи більші, ніж звичайні домашні мухи. Вони рухаються у великих групах, і можуть бути знайдені як назовні, так і всередені будинку.
БАБОЧНИЦІ (CLOMIA ALBIPUNCTATA)
Бабочниці (Clogmia albipunctata) досягають довжини від 1,5 до 5 мм. Належать до родини мухових (метеликових).
ДРОЗОФІЛА ФРУКТОВА
Дрозофіли фруктові бувають зазвичай 2,5 мм у довжину, при цьому самці трохи меньші за розміром. Протягом одного репродуктивного циклу самка відкладає близько 400 яєць.
ЗЕЛЕНА М`ЯСНА МУХА
Зелена м`ясна муха досягає сантиметрової довжини. Вони жовтувато-блакитно-зелені з металевим блиском.
ҐЕДЗЬ
Ґедзі досягають довжини від 2 до 4 см. Їх тулуб чорний, очі – ясні, крила – прозорі.
КІМНАТНА МУХА
Кімнатні мухи досягають більше половини сантиметра в довжину. Їхнє забарвлення темно-сіре.
КОМАРІ
Самиця комаря може відкласти до 200 яєць однораово. Комарі розповсюджують важкі захворювання, такі як малярія, жовта лихоманка чи лихоманка з Західного Нілу.
МЕБЛЕВА МОЛЬ
Меблева моль буває довжиною 12 мм. Їх крила сріблясто-коричневі, а голови червонуваті.
ЧОРНА ВДОВА
Чорна вдова — це павуки, яких часто можна зустріти в кронах дерев, стовбурах зрізаних дерев, сараях або гаражах. Укуси цих павуків можуть спричинити такі симптоми, як нудота або судоми м`язів.
АРГІОПА ЖОВТО-ЧОРНА
Аргіопи жовто-чорні — це хижаки, що харчуються комахами, маленькими ящірками та пташенятами. Павуки рідко жалять людей, якщо їхні гнізда чи павутиння не турбують.
КОСАРІ
Косарі — це хижаки, що харчуються комахами, маленькими ящірками та пташенятами. Павуки рідко жалять людей, якщо їхні гнізда чи павутиння не турбують.
КЛІЩІ
Кліщі – це зовнішні паразити, які харчуються переважно кров`ю. Багато людей думають, що кліщі – це комахи, але вони дійсно належать до групи павукоподібних, як і павуки. Є багато різних типів, які поділяються на дві основні сім`ї: кліщі (такі як звичайний тип, також називають собачим) та м`які. Зовнішність кліщів змінюється у залежності від географії мешкання, але, як правило, кліщ має вісім ніг і досягає довжини від 2 до 3,5 мм.
ОСИ
Оси досягають 4,5 см в довжину і мають дві пари крил. У світі більше 30 000. види ос.